Serwis

Całodobowy kontakt z inżynierem prowadzącym projekt to gwarancja natychmiastowej reakcji w kwestiach serwisowych naszych instalacji. W przypadkach serwisu instalacji, których nie realizowaliśmy - problemy rozwiązujemy kompleksowo.

Możesz liczyć na nas w sprawie części zamiennych – bierzemy odpowiedzialność za dostawę i montaż podzespołów instalacji oraz wymianę wadliwych elementów tak szybko, jak tylko to możliwe. W skład oferty serwisowej wchodzi również szkolenie Waszej kadry, aby uniezależnić Was od kolejnych przypadków awarii lub zredukować ich częstotliwość.

Serwis

Rodzaje serwisu

Gwarancyjny

Serwis naszych autorskich instalacji przeprowadzamy zawsze w trybie natychmiastowym. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, który zaufał powierzając swoją inwestycję w nasze ręce. Zbudowane przez nas instalacje procesowe w okresie gwarancyjnym serwisujemy regularnie, zgodnie z zasadami instrukcji obsługi.

Certyfikacja CE

oraz dostosowanie do aktualnych norm urządzeń i instalacji

Podczas naszej praktyki inżynierskiej wielokrotnie dostosowaliśmy wiekowe urządzenia oraz instalacje technologiczne pod obowiązujące normy i wymagania BHP. Usługi obejmujące przeglądy instalacji elektrycznych również są zawarte w naszej ofercie serwisowej. Jeśli masz podobne problemy – zgłoś się do nas!

Pogwarancyjny

Serwis pogwarancyjny opiera się przede wszystkim na wymianie elementów wyeksploatowanych w najwyższym stopniu. Do tej grupy należą głównie elementy mechaniczne takie jak zawory (uszczelnienia), pompy, homogenizatory, motoreduktory, silniki, falowniki.

Usługi

na utrzymanie ruchu/obsługę w zakresie automatyki

Wiedza i doświadczenie zdobyte podczas kilkunastoletniego stażu pracy pozwala nam na nawiązywanie umów dotyczących utrzymania ruchu zakładów produkcyjnych. Fizyczne i zdalne przeglądy instalacji to jedne z pozycji świadczonych usług jakie oferujemy po podpisaniu umowy UR. Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie, dlatego zapraszamy do kontaktu.

Masz pytania?

Zadzwoń!

+48 505 094 476

Zadzwoń do nas!