Doradztwo

W naszej firmie zaczynamy od koncepcji. Zautomatyzowane linie technologiczne projektowane przez naszą firmę usprawniają proces produkcji na wiele sposobów. Główne korzyści to zwiększenie wydajności wynikające z optymalizacji procesów produkcji. Rozwijamy swoje umiejętności pracy z różnymi technologiami, aby dać naszym klientom możliwości zmian, przez co instalacje technologiczne wychodzące z naszych rąk są wypadkową wygórowanych warunków zapotrzebowania i wymagań od strony klienta oraz najnowszych rozwiązań technologicznych, które stosowane są w przemyśle przez najprężniej rozwijające się firmy w branży.

Stały kontakt z firmami partnerskimi pozwala nam na stosowanie aktualnych trendów technologii w najlepszych cenach rynkowych. Scisła współpraca z dostawcami zbiorników, mieszalników, reaktorów, wymienników ciepła, pomp i aparatury kontrolno pomiarowej wyróżnia nas na tle konkurencji i zapewnie pełen profesjonalizm już przy pierwszym kontaktcie z klientem. Instalacje technologiczne oparte na doświadczeniu naszej firmy z zakresu początkowych usług, czyli automatyki przemysłowej gwarantują 100% sukces każdego projektu. Instalacje technologiczne wyposażone w pełną automatykę prowadzą do najefektywniejszych rezultatów i wyników produkcyjnych każdego naszego klienta.

Systemy IT

Jak wygląda proces konsultingowy?

 1. 1. Dyskusja i analiza

  Tutaj najczęściej dochodzi do bezpośredniego spotkania. Zbieramy informacje, zadajemy pytania, próbujemy poznać Wasz proces.

 2. 2. Pomysły i koncepcje

  Faza, która zaczyna się podczas wizyty w Waszej firmie, następnie trwa przez odpowiedni okres czasu prowadząc do stworzenia rozwiązania i koncepcji, która rozwiąże wszelkie problemy produkcji lub zoptymalizuje jej proces.

 3. 3. Planowanie i projektowanie

  Prace projektowe prowadzone przez Pumpe odbywają się w ciągłęj relacji z inwestorem. Każdy pomysł czy zmiana jest na bieżąco konsultowana z osobą odpowiedzialną z Państwa strony i prowadzi do stworzenia gotowej dokumentacji projektu.

 4. 4. Faza decyzyjna

  Ostatni krok to zaakceptowanie naszej koncepcji i przejście do kolejnej fazy inwestycji jaką jest wdrożenie zaprojektowanych rozwiązań.

Masz pytania?

Zadzwoń!

+48 505 094 476

Zadzwoń do nas!

Serwis

Całodobowy kontakt z inżynierem prowadzącym projekt to gwarancja natychmiastowej reakcji w kwestiach serwisowych naszych instalacji.

W przypadkach serwisu instalacji wykonanych przez konkurencję - rozwiązujemy problemy kompleksowo.

Sprawdź szczegóły